iPhone 13 Pro, Apple dünyasına 120Hz ProMotion akıcılığını getiren öncü modeldir. A15 Bionic çipi ve Makro çekim destekli profesyonel kamera sistemiyle, bugün bile çoğu güncel amiral gemisine taş çıkartan bir performans sergiliyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Evet, A15 Bionic çipi ve 6GB RAM kapasitesi sayesinde iOS güncellemelerini uzun yıllar takılmadan alacak donanımsal güce sahiptir.
ProMotion teknolojisi, ekranın tazeleme hızını 10Hz ile 120Hz arasında otomatik ayarlar. Bu, hem akıcı bir görüntü sunar hem de pil tasarrufu sağlar.
iPhone 13 Pro cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2021 |
| Boy (mm) | 146.7 mm |
| En (mm) | 71.5 mm |
| Kalınlık (mm) | 7.65 mm |
| Ağırlık (gram) | 203 gram |
| Ekran Boyutu | 6.1 in |
| Piksel (PPI) | 460 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| İşlemci (CPU) | Apple A15 Bionic |
| CPU Hızı | 3.2 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| RAM (Bellek) | 6 GB |
| Hafıza | 128/256/512 GB / 1 TB |
| Arka Kamera 1 | 12 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Batarya | 3095 mAh |
| Hızlı Şarj | 20 W |
| İşletim Sistemi | iOS 15 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









