Samsung Galaxy S25 FE, amiral gemisi özelliklerini daha geniş bir ekran ve yüksek batarya kapasitesiyle birleştiriyor. Exynos 2400e işlemcisinden gücünü alan cihaz, Galaxy AI yapay zeka özelliklerini ve üstün ekran deneyimini fiyat-performans dengesiyle sunuyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
S25 FE, ana modele göre daha büyük bir ekrana ve bataryaya sahiptir; ancak işlemci tarafında Snapdragon yerine FE serisi için optimize edilmiş Exynos 2400e kullanmaktadır.
4900 mAh kapasiteli bataryası ve verimli işlemcisi sayesinde yoğun kullanımda bile bir günü rahatlıkla tamamlar, dengeli kullanımda ise ikinci güne göz kırpar.
Samsung Galaxy S25 FE cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2025 |
| Boy (mm) | 161.3 mm |
| En (mm) | 76.6 mm |
| Kalınlık (mm) | 7.4 mm |
| Ağırlık (gram) | 190 gram |
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Piksel (PPI) | 385 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X |
| İşlemci (CPU) | Exynos 2400 |
| CPU Hızı | 3.2 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| RAM (Bellek) | 8 GB |
| Hafıza | 128/256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 8 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Batarya | 4900 mAh |
| Hızlı Şarj | 45 W |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL










Ürünü bir önceki telefonumun içine benim haricimde uygulamalar yüklenmiş olması ve silmek için çok uğraşmam gerekiyordu. Aşırı derece fazla uygulama vardı ondan buna geçtim. Bataryası bence sıkıntılı aktif kullanımda 1 günü bile geçirmiyor. Kamera ayarlarınıda ben becemedim herhalde çok tatmin olmadım.