Xiaomi 17 Max, 8000 mAh kapasiteli inanılmaz büyüklükteki bataryasıyla akıllı telefon dünyasında pil ömrü standartlarını yeniden tanımlıyor. Üstelik bu devasa batarya 100W kablolu ve 50W kablosuz hızlı şarj desteğiyle kısa sürede dolabiliyor. Gücünü 3 nm üretim teknolojisine sahip tepe model Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 işlemcisinden alan cihaz, 12 GB RAM ve 256 GB UFS 4.0 dahili depolamayla geliyor. 6.9 inçlik devasa 120Hz LTPO OLED ekranı ve arkadaki üçlü 50 MP kamera kurulumuyla hem multimedya hem de üst düzey performans arayanlar için benzersiz bir seçenek.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
100W hızlı şarj desteği sayesinde bu muazzam 8000 mAh bataryanın sıfırdan tam doluma ulaşması yaklaşık 60-70 dakika sürmektedir. Bataryanın boyutu düşünüldüğünde bu süre inanılmaz derecede başarılıdır. Ayrıca 50W kablosuz hızlı şarj desteği de mevcuttur.
3 nm mimarili Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 işlemcisi ve Adreno 840 grafik birimi şu an dünyadaki en güçlü donanım kombinasyonlarından biridir. 6.9 inçlik devasa 120Hz LTPO OLED ekranla birleştiğinde, piyasadaki tüm mobil oyunları en yüksek grafik ayarlarında, sıfır kasma ve en yüksek kare hızlarında (FPS) saatlerce kesintisiz oynatır.
Şarj verisi henüz eklenmemiş.
Xiaomi 17 Max cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2026 |
| Boy (mm) | 162.9 mm |
| En (mm) | 77.6 mm |
| Kalınlık (mm) | 8.2 mm |
| Ağırlık (gram) | 225 Gram |
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Piksel (PPI) | 420 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU Hızı | 4.6 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| RAM (Bellek) | 12/16 GB |
| Hafıza | 256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 200 MP |
| Arka Kamera 2 | 50 MP |
| Arka Kamera 3 | 50 MP |
| Ön Kamera | 32 MP |
| Batarya | 8000 mAh |
| Hızlı Şarj | 100 W |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









