iPhone 17 Pro Max, Apple'ın en güçlü A19 Pro çipi ve ilk kez tüm lenslerde kullanılan 48 MP sensör yapısıyla mobil fotoğrafçılıkta yeni bir çağ açıyor. 6.9 inçlik devasa ekranı ve geliştirilmiş titanyum gövdesiyle rakipsiz bir deneyim sunuyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
Bu güncelleme ile artık sadece ana kamerada değil, ultra geniş açı ve 5x optik zoom (telefoto) lenslerde de çok daha yüksek detaylı, profesyonel kalitede fotoğraflar ve 4K videolar çekilebilir.
Artan RAM kapasitesi, Apple Intelligence özelliklerinin çok daha hızlı çalışmasını ve arka planda daha fazla uygulamanın takılmadan açık kalmasını sağlar.
iPhone 17 Pro Max cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
| Piyasaya Çıkış | 2025 |
| Boy (mm) | 163 mm. |
| En (mm) | 77.6 mm. |
| Kalınlık (mm) | 8.25 mm. |
| Ağırlık (gram) | 230 gram |
| Ekran Boyutu | 6.9 inç |
| Piksel (PPI) | 460 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| İşlemci (CPU) | Apple A19 Pro |
| CPU Hızı | 4.26 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB / 1/2TB |
| Arka Kamera 1 | 48 MP |
| Arka Kamera 2 | 48 MP |
| Arka Kamera 3 | 48 MP |
| Ön Kamera | 18 MP* |
| Batarya | 4832 mAh |
| Hızlı Şarj | 40 W |
| İşletim Sistemi | iOS 19 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









