iPhone 14 Plus, büyük ekran keyfini Pro modellere göre çok daha hafif bir gövdede sunuyor. Efsanevi pil ömrü ve A15 Bionic çipinin verimliliğiyle, uzun süre şarj ihtiyacı duymadan dev ekranda içerik tüketmek isteyenler için tasarlandı.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
En büyük avantajı pil ömrüdür. Pro modellere göre daha az güç tüketen 60Hz ekranı ve devasa bataryası sayesinde Apple'ın en uzun kullanım süresi sunan cihazlarından biridir.
Hayır, 14 Plus modeli 60Hz tazeleme hızına sahip standart Super Retina XDR ekran kullanmaktadır.
iPhone 14 Plus cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2022 |
| Boy (mm) | 160.8 mm |
| En (mm) | 78.1 mm |
| Kalınlık (mm) | 7.8 mm |
| Ağırlık (gram) | 203 gram |
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Piksel (PPI) | 458 PPI |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| İşlemci (CPU) | Apple A15 Bionic |
| CPU Hızı | 3.2 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 5 nm |
| RAM (Bellek) | 6 GB |
| Hafıza | 128/256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 12 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Batarya | 4325 mAh |
| Hızlı Şarj | 20 W |
| İşletim Sistemi | iOS 16 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









