Huawei Mate X6, katlandığında sadece 9.9 mm olan ultra ince gövdesi ve 7.93 inçlik devasa iç ekranıyla hem telefon hem tablet deneyimini birleştiriyor. Kirin 9020 işlemcisiyle güçlenen cihaz, değişken diyaframlı ana kamerası ve periskop lensiyle fotoğrafçılıkta katlanabilir telefonların sınırlarını yeniden çiziyor. 5110 mAh bataryası ve 66W hızlı şarj desteğiyle gün boyu verimlilik sunarken, Kunlun Glass 2 koruması ve IP68 sertifikasıyla dayanıklılıktan ödün vermiyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
İç ekran, darbelere karşı özel bir katmanla korunurken dış ekran Kunlun Glass 2 ile güçlendirilmiştir. Ayrıca cihaz, bu kadar ince ve hareketli bir yapıda olmasına rağmen IP68 suya dayanıklılık sertifikasına sahip nadir modellerden biridir.
Kesinlikle evet. Genelde katlanabilir telefonlarda kamera bir tık geri planda kalır ancak Mate X6'da Pura ve Mate serisinden tanıdığımız değişken diyaframlı ana sensör ve 4x optik zoom yapan telefoto makro lens kullanılmış.
Şarj verisi henüz eklenmemiş.
Huawei Mate X6 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2024 |
| Boy (mm) | 156.6 mm (Katlı) |
| En (mm) | 73.8 mm (Katlı) |
| Kalınlık (mm) | 9.2 mm (Katlı) |
| Ağırlık (gram) | 221 gram |
| Ekran Boyutu | 7.93 inc (Ana) |
| Piksel (PPI) | 418 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| İşlemci (CPU) | Huawei Kirin 9020 |
| CPU Hızı | 2.5 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| RAM (Bellek) | 12/16 GB |
| Hafıza | 512 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 40 MP |
| Arka Kamera 3 | 58 MP |
| Arka Kamera 4 | 1.6 MP |
| Ön Kamera | 8 MP |
| Batarya | 5110 mAh |
| Hızlı Şarj | 66 W |
| İşletim Sistemi | Android 12 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









