Huawei Pura 70, serinin imza tasarımı olan üçgen kamera adasını düz bir ekranla birleştirerek kompakt ve şık bir deneyim sunuyor. 6.6 inçlik 2500 nit parlaklığa sahip LTPO OLED ekranı, Kirin 9000S1 işlemcisi ve f/1.4 - f/4.0 arası fiziksel değişken diyaframlı ana kamerasıyla 'standart' model kavramını amiral gemisi seviyesine taşıyor. 4900 mAh bataryası ve hem kablolu hem kablosuz hızlı şarj desteğiyle günlük kullanımın tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Evet, serinin diğer modellerinden farklı olarak Pura 70, düz bir ekran yapısına sahiptir. Bu sayede hem ekran koruyucu bulmak çok daha kolaydır hem de yanlış dokunmaların önüne geçilir.
Ana kamera sensörü bir tık daha küçük olsa da, f/1.4 fiziksel değişken diyafram özelliğini koruyor. Yani düşük ışıkta ve portre çekimlerinde hala segmentinin en iyilerinden biri; sadece Ultra'daki geri çekilebilir mekanizma ve 1 inç sensör yok.
Şarj verisi henüz eklenmemiş.
Huawei Pura 70 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2024 |
| Boy (mm) | 161.4 mm |
| En (mm) | 75.3 mm |
| Kalınlık (mm) | 6.98 mm |
| Ağırlık (gram) | 195 gram |
| Ekran Boyutu | 6.7 inc |
| Piksel (PPI) | 395 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| İşlemci (CPU) | Huawei Kirin 8000 |
| CPU Hızı | 2.4 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB / 1 TB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 8 MP |
| Ön Kamera | 60 MP |
| Batarya | 5000 mAh |
| Hızlı Şarj | 100 W |
| İşletim Sistemi | Android 12 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









