Huawei Nova 14 Pro, 6.78 inçlik dört tarafı kavisli LTPO OLED ekranı ve Kirin 8020 işlemcisiyle estetik ve performansı birleştiriyor. Amiral gemisi seviyesindeki 10 kademeli ayarlanabilir fiziksel diyaframlı 50 MP ana kamerası ve 3x optik zoom destekli telefoto lensiyle profesyonel çekimler yaparken, 100W süper hızlı şarj desteğiyle bataryasını sadece dakikalar içinde dolduruyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
F1.4 ile F4.0 arasında değişen 10 kademeli fiziksel diyafram, ışığın lense giriş miktarını kontrol etmenizi sağlar. Düşük ışıkta F1.4 ile daha aydınlık kareler, manzara çekimlerinde ise F4.0 ile her noktanın net olduğu fotoğraflar çekebilirsiniz.
Cihaz, Huawei'nin geliştirdiği darbelere karşı ekstra dirençli cam teknolojisi ve 5 yıldızlı düşme dayanıklılığı sertifikasıyla korunmaktadır. Ayrıca IP65 sertifikası sayesinde su sıçramalarına ve toza karşı dirençlidir.
Şarj verisi henüz eklenmemiş.
Huawei Nova 14 Pro cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2025 |
| Boy (mm) | 163.4 mm |
| En (mm) | 74.4 mm |
| Kalınlık (mm) | 8.25 mm |
| Ağırlık (gram) | 201 gram |
| Ekran Boyutu | 6.78 inc |
| Piksel (PPI) | 460 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| İşlemci (CPU) | Kirin 8020 |
| CPU Hızı | 2.29 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB / 1 TB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 50 MP |
| Ön Kamera | 50 MP |
| Batarya | 5.100 mAh |
| Hızlı Şarj | 100 W |
| İşletim Sistemi | HarmonyOS 5.0 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









