Huawei Mate 70, serinin imza özelliklerini daha kompakt ve düz ekranlı bir gövdede birleştiriyor. 3500 nit zirve parlaklığa ulaşan muazzam LTPO OLED ekranı ve Kirin 9010 işlemcisiyle akıcı bir deneyim sunarken, f/1.4-f/4.0 arası fiziksel değişken diyaframlı ana kamerasıyla fotoğrafçılıkta standartları belirliyor. 5300 mAh bataryası ve hem kablolu hem de kablosuz hızlı şarj desteğiyle gün boyu kesintisiz performans vadeden bu model, amiral gemisi deneyimini daha ulaşılabilir kılıyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Evet, serinin Pro ve Pro+ modellerinden farklı olarak Mate 70, düz bir ekran yapısına sahiptir. Bu sayede hem ekran koruyucu bulmak çok daha kolaydır hem de kenar parlamaları veya yanlış dokunmaların önüne geçilir.
Cihaz, 5300 mAh kapasiteli bataryayı yaklaşık 45-50 dakika içerisinde tam doluluğa ulaştırabiliyor. Ayrıca 50W kablosuz şarj desteği sayesinde kabloya bağlı kalmadan da oldukça hızlı dolum yapabiliyorsunuz.
Şarj verisi henüz eklenmemiş.
Huawei Mate 70 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2024 |
| Boy (mm) | 157.6 mm |
| En (mm) | 74.3 mm |
| Kalınlık (mm) | 8.0 mm |
| Ağırlık (gram) | 207 gram |
| Ekran Boyutu | 6.6 inc |
| Piksel (PPI) | 460 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| İşlemci (CPU) | Huawei Kirin 9000S1 |
| CPU Hızı | 2.49 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB / 1 TB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 13 MP |
| Arka Kamera 3 | 12 MP |
| Ön Kamera | 13 MP |
| Batarya | 4900 mAh |
| Hızlı Şarj | 66 W |
| İşletim Sistemi | Android 12 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









