Poco M5, 6nm üretim sürecinden geçen Helio G99 işlemcisiyle giriş segmentinde ezber bozan bir performans ve pil verimliliği sunuyor. 90Hz yenileme hızına sahip FHD+ ekranı ve deri görünümlü arka kapak tasarımıyla hem şık hem de akıcı bir kullanım deneyimi arayan bütçe odaklı kullanıcılar için tasarlandı.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Helio G99, 6nm üretim teknolojisiyle üretilmiştir (G96 12nm'dir). Bu sayede G99 çok daha az ısınır, daha az güç tüketir ve daha stabil bir performans sunar.
Evet, Poco M5 kutusundan 22.5W destekli bir adaptör çıkmaktadır. Ancak cihaz donanımsal olarak maksimum 18W hızlı şarjı desteklemektedir.
Poco M5 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2022 |
| Boy (mm) | 163.99 mm |
| En (mm) | 76.09 mm |
| Kalınlık (mm) | 8.9 mm |
| Ağırlık (gram) | 201 gram |
| Ekran Boyutu | 6.58 inç |
| Piksel (PPI) | 401 PPI |
| Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| İşlemci (CPU) | Helio G99 |
| CPU Hızı | 2.2 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| RAM (Bellek) | 4/6 GB |
| Hafıza | 64/128 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 2 MP |
| Arka Kamera 3 | 2 MP |
| Ön Kamera | 5 MP |
| Batarya | 5000 mAh |
| Hızlı Şarj | 18 W |
| İşletim Sistemi | Android 12 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









