Samsung Galaxy S25+, daha büyük 6.7 inç QHD+ ekranı, artırılmış 4900 mAh bataryası ve 45W hızlı şarj desteğiyle, standart S25'in kompakt yapısını daha geniş bir ekranda ve daha uzun pil ömrüyle sunuyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
S25+, daha büyük ekran (6.7 inç), daha yüksek ekran çözünürlüğü (QHD+), çok daha büyük batarya (4900 mAh) ve daha hızlı şarj (45W) desteği sunar.
4900 mAh kapasiteli batarya, 45W destekli bir adaptörle yaklaşık 65-70 dakika içerisinde tam doluluğa ulaşarak gün boyu kullanım sağlar.
Samsung Galaxy S25+ cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2025 |
| Boy (mm) | 158.4 mm |
| En (mm) | 75.8 mm |
| Kalınlık (mm) | 7.3 mm |
| Ağırlık (gram) | 190 gram |
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Piksel (PPI) | 513 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU Hızı | 4.47 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 10 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Batarya | 4900 mAh |
| Hızlı Şarj | 45 W |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









