Samsung Galaxy S25, kompakt tasarımı, yapay zeka destekli yeni nesil işlemcisi ve geliştirilmiş parlaklığa sahip ekranıyla üst düzey akıllı telefon deneyimini küçük bir form faktörde sunuyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Birçok temel yapay zeka özelliği cihaz üzerinde çevrimdışı çalışabilirken, gelişmiş üretken yapay zeka işlemleri için internet bağlantısı gerekmektedir.
4000 mAh batarya kapasitesi sayesinde 25W adaptör ile cihaz yaklaşık 75-80 dakikada tam doluma ulaşır ve güvenli şarj döngüsü sağlar.
Samsung Galaxy S25 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2025 |
| Boy (mm) | 146.9 mm |
| En (mm) | 70.5 mm |
| Kalınlık (mm) | 7.2 mm |
| Ağırlık (gram) | 162 gram |
| Ekran Boyutu | 6.2 inç |
| Piksel (PPI) | 418 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU Hızı | 4.47 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 128/256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 10 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Batarya | 4000 mAh |
| Hızlı Şarj | 25 W |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









