Samsung Galaxy S26 Plus, Ultra modelinin gücünü daha ergonomik bir form faktöründe sunuyor. Yenilenen Samsung Exynos 2600 işlemcisi ve gelişmiş termal yönetimi ile oyun ve çoklu görevlerde zirve performans vaat ediyor. İnceltilmiş simetrik çerçeveleri ve Qi2 mıknatıslı şarj desteğiyle modern amiral gemisi deneyimini tamamlıyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Samsung'un 2nm GAA mimarisiyle ürettiği Exynos 2600, verimlilikte devrim yaratıyor. Xclipse 960 GPU ile grafik performansında %20 artış sağlarken, yeni nesil soğutma sistemi sayesinde termal kısıtlamaya girmeden yüksek performansını koruyor.
4900 mAh batarya ile gelen S26 Plus, 45W kablolu hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada %69 doluluk oranına ulaşıyor. Ayrıca 15W kablosuz şarj desteği sunan cihaz, yeni nesil verimli işlemcisi sayesinde video oynatma süresini 31 saate kadar çıkarabiliyor.
Samsung Galaxy S26 Plus cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2026 |
| Boy (mm) | 158.4 mm |
| En (mm) | 75.8 mm |
| Kalınlık (mm) | 7.3 mm |
| Ağırlık (gram) | 190 Gram |
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Piksel (PPI) | 513 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| İşlemci (CPU) | Exynos 2600 |
| CPU Hızı | 3.8 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 2 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 10 MP |
| Ön Kamera | 12 MP |
| Batarya | 4900 mAh |
| Hızlı Şarj | 45 W |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









