Samsung Galaxy Z Flip6, şimdiye kadarki en güçlü katlanabilir deneyimini sunuyor. 50 MP geliştirilmiş ana kamerası, Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi ve Galaxy AI özellikleri sayesinde hem çok şık hem de çok zeki.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Z Flip6, geliştirilmiş menteşe yapısı ve daha kalın Ultra İnce Cam (UTG) sayesinde katlanma izini önceki modellere göre hissedilir derecede azaltmıştır.
Evet, 3.4 inçlik FlexWindow üzerinden tam klavye desteğiyle mesaj yazabilir, widget'ları kontrol edebilir ve Galaxy AI destekli hazır cevaplar gönderebilirsiniz.
Samsung Galaxy Z Flip6 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2024 |
| Boy (mm) | 165.1 mm |
| En (mm) | 71.9 mm |
| Kalınlık (mm) | 6.9 mm |
| Ağırlık (gram) | 187 gram |
| Ekran Boyutu | 6.7 inç |
| Piksel (PPI) | 426 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| CPU Hızı | 3.39 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Ön Kamera | 10 MP |
| Batarya | 4000 mAh |
| Hızlı Şarj | 25 W |
| İşletim Sistemi | Android 14 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









