Samsung Galaxy Z Fold6, daha ince ve hafif titanyum benzeri tasarımıyla katlanabilir telefon deneyimini mükemmelleştiriyor. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi ve yapay zeka destekli geniş ekran özellikleriyle cebinizde bir bilgisayar gücü taşıyın.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Evet, ana ekran S Pen kullanımını desteklemektedir; ancak S Pen cihazın içinden çıkmaz ve ayrıca satın alınması gerekir.
Fold 6 daha hafif ve ince bir tasarıma sahiptir, ekran parlaklığı 2600 nite çıkarılmıştır ve çok daha güçlü bir yapay zeka birimine sahip Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle gelir.
Samsung Galaxy Z Fold6 cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2024 |
| Boy (mm) | 153.5 mm |
| En (mm) | 132.6 mm |
| Kalınlık (mm) | 5.6 mm |
| Ağırlık (gram) | 239 gram |
| Ekran Boyutu | 7.6 inç |
| Piksel (PPI) | 374 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED 2X |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| CPU Hızı | 3.39 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| RAM (Bellek) | 12 GB |
| Hafıza | 256/512 GB / 1 TB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 12 MP |
| Arka Kamera 3 | 10 MP |
| Ön Kamera | 4+10 MP |
| Batarya | 4400 mAh |
| Hızlı Şarj | 25 W |
| İşletim Sistemi | Android 14 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









