Xiaomi 17 Pro, 6.3 inçlik kompakt yapısını arka kapaktaki 2.7 inçlik ikinci ekranla taçlandırıyor. Snapdragon 8 Elite Gen 5 işlemcisi ve 6.300 mAh kapasiteli yeni nesil bataryasıyla hem performans hem de uzun kullanım ömrü sunuyor. Leica SUMMILUX lenslerle donatılan üçlü 50 MP kamera sistemi, profesyonel çekimleri avucunuzun içine getiriyor.
🛒 En Uygun Fiyatı ve Mağazayı GörGiriş yap veya ücretsiz üye ol, bu cihaz hakkında her şeyi sor.
Xiaomi 17 Pro'nun arkasında 2.7 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekran bulunur. Bu ekran 120Hz yenileme hızı ve 3500 nit parlaklık sunarak bildirimleri görmenize, müzik kontrolü yapmanıza veya arka kamera ile selfie çekmenize olanak tanır.
Cihaz, IPX8 suya dayanıklılık ve IP6X toza dayanıklılık sertifikalarına sahiptir. Bu sayede 1.5 metre derinliğe kadar tatlı suda 30 dakika boyunca güvenle kullanılabilir ve dış etkenlere karşı üst düzey koruma sağlar.
Şarj verisi henüz eklenmemiş.
Xiaomi 17 Pro cihazının pazardaki konumu ve marka gücü baz alınarak hazırlanan değer koruma projeksiyonu:
Ürün bilgilerini yeterli buldunuz mu?
Bu sayfa toplam 0 kez oylandı.✔️ Geri bildiriminiz için teşekkürler!
| Piyasaya Çıkış | 2025 |
| Boy (mm) | 151.1 mm |
| En (mm) | 71.8 mm |
| Kalınlık (mm) | 8 mm |
| Ağırlık (gram) | 192 gram |
| Ekran Boyutu | 6.3 inc |
| Piksel (PPI) | 464 PPI |
| Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED (LTPO) |
| İşlemci (CPU) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU Hızı | 4.6 GHz |
| Üretim Teknolojisi | 3 nm |
| RAM (Bellek) | 12 / 16 GB |
| Hafıza | 256/512 GB / 1 TB |
| Arka Kamera 1 | 50 MP |
| Arka Kamera 2 | 50 MP |
| Arka Kamera 3 | 50 MP |
| Arka Kamera 4 | - |
| Ön Kamera | 50 MP |
| Batarya | 6300 mAh |
| Hızlı Şarj | 100 W |
| İşletim Sistemi | Android 16 |
Görüşlerinizi paylaşmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
GİRİŞ YAP VEYA ÜYE OL









